Katalog

Włączone filtry:
Kategorie
Kompatybilny model
Kolor

Maksymalna ochrona połączona z niezastąpioną wygodą? Brzmi niemożliwe, ale to nic innego jak etui flip book, które zostało stworzone tak, aby zapewniać bezpieczeństwo, nie tracąc na użyteczności. Etui flip book to odpowiednia propozycja dla osób, które cenią sobie wyjątkowo wysokie zapewnienie ochrony dla swojego telefonu. Każda strona urządzeni...

Maksymalna ochrona połączona z niezastąpioną wygodą? Brzmi niemożliwe, ale to nic innego jak etui flip book, które zostało stworzone tak, aby zapewniać bezpieczeństwo, nie tracąc na użyteczności. Etui flip book to odpowiednia propozycja dla osób, które cenią sobie wyjątkowo wysokie zapewnienie ochrony dla swojego telefonu. Każda strona urządzenia jest zabezpieczona przed ewentualnym uszkodzeniem, jednocześnie pozwalając na poręczne i dogodne korzystanie z telefonu komórkowego.

More

Flip book 

1409 produktów
Wyświetlane 1 - 18 z 1409 produktów

Otwierana klapka pokryta wyściółką od wewnątrz skutecznie chroni ekran dotykowy, który może być niezwykle czuły na wszelkie stłuczenia, upadki i otarcia. Zwykle tak wysoce zapewniona ochrona idzie w parze z niskim poziomem komfortowego użycia, jednak w przypadku etui flip book jest inaczej. Prezentowane etui zostało zaprojektowane tak, aby zapewnić swobodę otwierania i zamykania przedniej klapki, z uwzględnieniem szybkości i zabezpieczenia tej czynności. Starannie wyselekcjonowane materiały, z których wykonane są prezentowane modele dają gwarancję długiego użytkowania z zachowaniem doskonałego stanu zarówno telefonu komórkowego, jak i samego etui. Aby dostosować się jak najbardziej do Państwa potrzeb, w naszej ofercie znajdują się różne warianty i rodzaje etui, takie jak: book magnet, book pocket, book fancy, s-case, book vennus oraz portfel. Etui flip book dostępne są w różnorodnych wariantach. Proponowane są wersje dla różnych modeli i rodzajów telefonów komórkowych. Etui dla siebie znajdą tu właściciele między innymi takich telefonów jak Samsung, Huawei, iPhone, Sony, LG, Xiaomi, Nokia, Motorola, Lenovo czy HTC. Wszystkie rodzaje etui występują w wielu różnych wspaniałych odcieniach, zaczynając od tych bardziej eleganckich, spokojnych i stonowanych, kończąc na tych nieco żywszych i radosnych. Zamów w naszym sklepie flip book i ciesz się ochroną połączoną z wygodą w codziennym korzystaniu.