Camera protection - chroń to, co ważne

Jednym z najdynamiczneij rozwijających się elementów stosowanych w telefonach komórkowych na przestrzeni ostatnich lat są aparaty fotograficzne. Jeszcze kilka lat temu niemal wszystkie dostępne na rynku urządzenia były wyposażone w pojedyncze kamery, zazwyczaj o rozdzielczości 5, 8 lub 12 Mpx. Producenci i...

Camera protection - chroń to, co ważne

Jednym z najdynamiczneij rozwijających się elementów stosowanych w telefonach komórkowych na przestrzeni ostatnich lat są aparaty fotograficzne. Jeszcze kilka lat temu niemal wszystkie dostępne na rynku urządzenia były wyposażone w pojedyncze kamery, zazwyczaj o rozdzielczości 5, 8 lub 12 Mpx. Producenci i użytkownicy mobilnych urządzeń dostrzegli jednak korzyści płynące ze stosowania w nich wielu obiektywów o różnych ogniskowych, dzięki czemu obok standardowego obiektywu bardzo często jest dziś umieszczany aparat z optyką o znacznie szerszym kącie widzenia oraz teleobiektyw gwarantujący bezstratne zbliżenie. Niczym dziwnym nie są również dodatkowe sensory przeznaczone do zdjęć macro lub zbierania danych o głębi. Wiele zmian w ostatnich latach dotyczyło również matryc stosowanych w aparatach telefonów. Pierwszą rewolucję przyniosła ze sobą matryca o rozdzielczości aż 48 Mpx, a w kolejnych miesiącach na rynek trafiły również telefony z wielokrotnie większą liczbą pikseli. W aparatach takich najczęściej wykorzystywana jest technologia łączenia wielu pikseli w jeden, co sprawia, że aparat przechwytuje większą ilość światła i umożliwia wykonywania jeszcze lepszych zdjęć, nawet w bardzo trudnych warunkach oświetleniowych. Nie sposób zapomnieć również o oprogramowaniu aparatu, które cały czas jest rozwijane przez poszczególnych producentów i wraz z kolejnymi aktualizacjami umożliwia wykonywania lepszych fotografii nawet przez modele, które zostały już wprowadzone do sprzedaży. Dziś, gdy wydajność wystarczającą do płynnego i bezproblemowego wykonywania codziennych zadań, oraz bezproblemowej pracy i rozgrywki zapewniają nawet telefony ze średniej półki cenowej, wiele osób decyduje się na droższe urządzenia właśnie ze względu na ich możliwości fotograficzne. Aby zmieścić wszystkie obiektywy w jednym miejscu i podkreślić ich jakość wielu producentów stosuje w swoich modelach specjalne wyspy na aparaty. Duża powierzchnia ochronnego szkła jest bardzo mocno narażona na uszkodzenia, dlatego warto wcześniej sięgnąć po etui Camera protection, które dzięki innowacyjnemu ruchomemu elementowi umożliwia zasłonienie kamery wtedy, gdy nie jest ona używana.

More

Etui Camera Protection 

51 produktów
Wyświetlane 1 - 18 z 51 produktów

Wyjątkowe etui Camera protection

Etui Camera protection chroni nie tylko sam aparat urządzenia, ale spełnia również wiele innych ważnych ról. Przesuwany element, który może zasłonić obiektywy aparatu pozwala również w większym stopniu dbać o prywatność użytkowników. Podobnie jak w przypadku komputerów osobistych, również podczas korzystania z telefonów komórkowych, istnieje poważne ryzyko tego, że niepowołane osoby będą mogły przechwytywać obraz z aparatu naszego urządzenia, a często nawet sami nieświadomie umożliwimy taką czynność przez nieuważne nadanie aplikacji odpowiedniego pozwolenia. Dzięki etui Camera protection już nigdy nikt nie będzie Cię podglądał. Akcesorium to, nawet wtedy, gdy obiektywy aparatu nie są całkowicie zasłonięte potrafi chronić aparaty naszego urządzenia, ponieważ pogrubiona górna część i podniesione boczne krawędzie zapobiegają uderzeniu wyspy z aparatami o twarde podłoże podczas upadku. Zasłonięty obiektyw jest natomiast chroniony nawet przed drobnymi zarysowaniami i zabrudzeniami. Nietrudno przecież nie do końca czystymi palcami dotknąć szkła chroniącego aparat podczas szukania na pleckach skaner odcisku palca, odbierania połączenia czy odkładania telefonu. Bród, rysy i pęknięcia mogą w znacznym stopniu utrudniać wykonanie pięknych fotografii do których stworzony został aparat w naszym modelu, a w przypadku dwóch z wymienionych niedogodności samo przetarcie szkiełka nie będzie w stanie rozwiązać problemu i konieczna będzie wymiana tego elementu. Profesjonalny serwis, zwłaszcza w przypadku rozpoznawalnych na całym świecie firm, takich jak Samsung czy Apple, zapewne nie zadowoli się małą opłatą za taką usługę. Etui Camera protection idealnie sprawdzi się więc u osób, dla których to właśnie aparat fotograficzny jest najważniejszą częścią urządzenia. Dzięki temu zdjęcia wrzucane do mediów społecznościowych, wysyłane znajomym w prywatnych wiadomościach, drukowane do rodzinnych albumów i przechowywane latami w pamięci telefonu lub na dysku w komputerze będą wyglądały zawsze pięknie i dokładnie tak, jak je sobie wyobrazimy.

Wyróżnij się z etui Camera Protection

Etui Camera protection to bez dwóch zdań produkt, który wyróżnia się bardzo unikatowym designem. Dostępne kolory sprawiają, że każdy może znaleźć akcesorium dopasowane do własnych wymagań i oczekiwań. Pogrubiona i wyróżniająca się górna część w pobliżu wyspy z aparatami pełni nie tylko funkcję ochronną, ale również pokazuje jak ważne są aparaty w naszym telefonie i sprawia, że wykonywanie z jego pomocą zdjęć wygląda na bardziej profesjonalne. Wyjątkowym zabiegiem stylistycznym są również ukośne linie umieszczone na tylnej części etui, dzięki którym plecki urządzenia poniżej aparatu wyglądają niczym falujące morze. Ten piękny zabieg nie tylko dodaje telefonowi uroku, ale również sprawia, że chwyt urządzenia jest bardziej pewny, a ryzyko, że wysunie się on z dłoni i upadnie na twarde podłoże, na przykład podczas robienia zdjęcia zostaje dzięki temu zminimalizowane. Powłoka taka ułatwia również korzystanie z telefonu przy wykorzystaniu tylko jednej dłoni, co może być istotne na przykład podczas wykonywania zdjęć typu selfie. Etui Camera protection daje również użytkownikowi pełną swobodę korzystania ze wszystkich elementów, które umieszczone zostały na bocznych krawędziach urządzenia, takich jak wszystkie złącza, głośniki, mikrofony oraz fizyczne przyciski i przełączniki. Wyjątkowy design etui Camera protection może w zdecydowany sposób zmienić wygląd naszego urządzenia i wprowadzić do naszego, często monotonnego i czarnobiałego życia wiele kolorów i pozytywnych emocji. Czasami taka zmiana może pociągać za sobą chęć podążania za przygodą i dokumentowania wszystkiego za pomocą aparatu w naszym telefonie, który dzięki wyjątkowemu etui od FunnyCase już zawsze będzie bezpieczny i chroniony przed wszystkimi uszkodzeniami, które pojawić mogą się podczas wykonywania nawet najbardziej wymyślnych fotografii. Akcesorium do telefonu, takie jak etui może być również doskonałym pomysłem na prezent dla bliskiej naszemu sercu osoby, zwłaszcza kiedy wiemy, że mobilna fotografia bez dwóch zdań należy do jej pasji.