Marmurkowe etui na telefon!

Kiedyś marmur był znany jako element zdobienia pałaców, eleganckich budynków, czy kościołów. Symbolizował bogactwo, luksus i zamożność. Dzisiaj natomiast jest to budulec często wybierany jako element wyposażenia prywatnego wnętrza (domu, mieszkania). Niestety jest to wybór dość kosztowny i nie każdy może sobie pozwolić na prawdziwy marmur. Na szczęście na rynku jest mnóstwo odpowiedników imitujących ten elegancki kamień.

Popularność marmuru cały czas rośnie, dlatego jest on wykorzystywany nie tylko w architekturze i zdobieniu wnętrz. Coraz częściej popularne marki inspirują się ciekawą teksturą marmuru i zdobią swoje produkty wykorzystując marmur.

Marmurkowy case!

Silikonowe etui na telefon też może przypominać marmur. Nasza wyjątkowa kolekcja z grafikami imitującymi marmur, zawiera kilkadziesiąt unikatowych wzorów, które doskonale spiszą się jako dodatek do codziennych stylizacji. Taki case pasuje niemalże do wszystkiego. Rewelacyjnie komponuje się zarówno z elegancką jak i sportową stylówką.

Nie lubisz szablonowych wzorów? Specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy  grafiki, które nie są typowe. Black Marble z napisem, White Marble z kwiatami, a może z geometrycznym printem? Wzór z motywem marmuru po prostu musisz mieć w swojej case collection. Dlatego koniecznie zajrzyj  na naszą stronę www.printycases.pl i wybierz swoje ulubione etui na telefon.

Jak zabezpieczyć smartfon przed uszkodzeniami?

Idealnie dobrana obudowa na telefon to rzecz niezbędna w dzisiejszych czasach, ponieważ nasze telefony są coraz bardziej delikatne i narażone na uszkodzenia. Bez obudowy się więc nie obejdzie. To jaki case wybierzesz ma natomiast duże znaczenie. Rynek akcesoriów jest ogromny, dlatego zwróć uwagę na to co kupujesz.

Etui silikonowe, książkowe, pancerne, szklane? Wybór jest ogromny, więc bez problemu dopasujesz coś do własnych preferencji i potrzeb. My posiadamy różne grupy towarowe, tak abyś miał wybór.