O nas

Printy Cases jest producentem etui

Etui, które znajdą Państwo w naszej ofercie, wybieramy z niezwykłą starannością i dbałością o detale.

Wychodząc naprzeciw konkurencji, dążymy do tego, aby zapewnić Państwu wybór pośród etui najwyższej jakości oraz uniwersalnej stylistyce. Przy wyborze, kierujemy się wieloletnim doświadczeniem, znajomością technologii, wyczuciem i wiedzą o aktualnych trendach w branży etui.

Zapewnienie powyższych potrzeb naszych klientów to nasza misja. Staramy się zaspokoić potrzeby zarówno tych, którzy cenią sobie ponadczasową klasykę jak i tych mających bardziej współczesne upodobania.

Wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom naszych klientów, poszerzyliśmy ofertę o szeroką gamę akcesoriów GSM.

Dotychczas nasze produkty były rozpoznawalne na rynku polskim, lecz szybki rozwój firmy pozwolił nam dotrzeć również na rynek europejski. Każdego dnia pracujemy na większy sukces w przyszłości. Stawiamy na wysoką jakość obsługi klienta, staranną opiekę po-sprzedażową i ciągłe ulepszanie własnych kompetencji.

Co nas wyróżnia?

Mamy etui na ponad 600 modeli telefonów.

Posiadamy w ofercie etui nie tylko na te najpopularniejsze modele, ale również na te rzadziej spotykane, niszowe. Clear, jelly, kabura to tylko niektóre z naszych propozycji.

Jesteśmy ponad 15 lat na rynku!

Ten czas pozwolił nam na zdobycie ogromnego doświadczenia. Wiemy czego oczekuje klient, a także jakie jest zapotrzebowanie na rynku. Każdy kolejny dzień uczy nas nowych rzeczy, które możemy wykorzystać w trakcie współpracy.
Jesteśmy kreatywni i elastyczni.

Jesteśmy otwarci na nowe propozycje i pomysły. Nie boimy się wyzwań i wychodzimy z założenia, że każdą ideę można wcielić w życie, a każdy problem da się rozwiązać.