Niezawodne szkła hartowane na telefon

Jeżeli oczekujesz najwyższego poziomu ochrony telefonu, koniecznie sięgnij po szkło hartowane od sprawdzonej marki. Nasze modele szyb ochronnych to wysokiej jakości produkty polecane przez wielu użytkowników. Ich rolą jest zabezpieczenie wyświetlacza przed zarysowaniem i innymi, ewentualnymi uszkodzeniami. ...

Niezawodne szkła hartowane na telefon

Jeżeli oczekujesz najwyższego poziomu ochrony telefonu, koniecznie sięgnij po szkło hartowane od sprawdzonej marki. Nasze modele szyb ochronnych to wysokiej jakości produkty polecane przez wielu użytkowników. Ich rolą jest zabezpieczenie wyświetlacza przed zarysowaniem i innymi, ewentualnymi uszkodzeniami. Nie ma wątpliwości, że największym problemem posiadaczy smartfonów jest ryzyko zniszczenia ekranu. W efekcie wszystko staje się nieczytelne, a estetyka telefonu jest zaburzona. Chcesz tego uniknąć? Wybierz ochronne akcesoria z oferty FunnyCase!

More

Szkło Hartowane 

28 produktów
Wyświetlane 1 - 18 z 28 produktów

Szkło hartowane – cena ma znaczenie?

Eksperci nie mają wątpliwości: porządne zabezpieczenie wyświetlacza w połączeniu z dobrym etui to podstawa. Zwłaszcza gdy mamy do czynienia z droższym modelem smartfona. Wtedy uszkodzenie ekranu jest szczególnie dotkliwe i potrafi poważnie nadwyrężyć domowy budżet. Dlatego szkło hartowane na telefon jest jednym z najczęściej wybieranych produktów z naszej oferty. 

Przed zakupem warto wiedzieć, że na rynku znajduje się wiele rodzajów szkieł. Drogi model różni się od taniego przede wszystkim stopniem twardości. Takie produkty są określane poprzez 10-stopniową skalę. W przypadku tańszych szkieł twardość ma poziom H7-H8. Zabezpieczają one sprzęt przed zarysowaniem twardych przedmiotów, np. kluczy. Za to najdroższe szkiełka do telefonu mają twardość w stopniu H9. Wówczas ich struktura jest bardziej zbliżona do wyświetlacza smartfona, co gwarantuje podwójne zabezpieczenie ekranu.

Polecane szkło hartowane na telefon  

Ile kosztuje szkło hartowane na telefon w sklepie FunnyCase? W naszej ofercie znajdziesz różne modele, zarówno z wyższej, jak i nieco niższej półki cenowej. Poza produktami montowanymi na wyświetlaczu, dostępne są również szkła hartowane na aparat. Wiele zależy od tego, jak dużego poziomu ochrony oczekujesz oraz jaki model telefonu posiadasz. Wybierając opcję dla siebie, zwróć uwagę na poziom twardości, model telefonu, do którego jest dedykowane szkiełko, oraz grubość szybki.  

Grubość szkła ma ogromne znaczenie w kontekście wygody użytkowania urządzenia. W końcu rolą osłony na wyświetlacz jest nie tylko solidne zabezpieczenie. Oprócz tego szyba musi pozwalać na swobodne korzystanie z telefonu. Najlepsza osłona będzie zarówno dostatecznie twarda, jak i ultracienka, praktycznie niewyczuwalna, oraz całkowicie niewidoczna. Znaczenie ma również łatwość montażu. Niektóre szkła ochronne na telefon są wyposażone w specjalną technologię ANTI-BUBBLE, dzięki której podczas naklejania nie pojawiają się nieestetyczne pęcherzyki powietrza.

Mocne szkła ochronne do telefonów z naszej oferty

Chociaż samo etui silikonowe, plastikowe czy gumowe chroni smartfon przed uszkodzeniami, to najlepiej sprawdza się właśnie w połączeniu z osłoną wyświetlacza. Producenci proponują zarówno zwykłe szkło na ekran, jak i hartowane, które jest kilkukrotnie twardsze i bardziej wytrzymałe. Szkło hartowane do telefonu nie ulega zarysowaniu kluczami lub innymi przedmiotami o ostrych krawędziach.

Jak wiadomo, ze smartfona korzysta się każdego dnia, w różnych miejscach i warunkach. Często bezmyślnie wrzucamy go do torby, kieszeni czy plecaka, nie sprawdzając wcześniej, czy w środku nie znajduje się coś, co może uszkodzić ekran. Takim niebezpiecznym narzędziem mogą być nawet zwykłe klucze. Dlatego stosowanie odpowiedniego zabezpieczenia wraz z etui pancernym lub standardowym to najwyższy poziom ochrony. Daje też zdecydowanie największą swobodę przy korzystaniu z urządzenia.

Zamów hartowane szkło na telefon od FunnyCase  

W naszej ofercie znajdziesz duży wybór szkieł ochronnych na telefon. Są odporne na zarysowania i zachowują wyświetlacz w idealnym stanie przez długi czas. Przyjmują na siebie wszelkie uderzenia czy zarysowania, co umożliwia znacznie wygodniejsze użytkowanie telefonu. Zapewniają dokładne krycie, wysoką przejrzystość i doskonałą wrażliwość ekranu na dotyk. Występują w różnych wersjach, które różnią się zależnie od modelu smartfona i stopnia twardości osłony.

Wśród ciekawych rozwiązań ze sklepu FunnyCase warto wymienić m.in. szkło hartowane UV. Tego typu produkt jest dedykowany posiadaczom telefonów z mocno wypukłym ekranem. Często mają one również zakrzywione krawędzie boczne. Szkiełko UV bez problemu pokrywa powierzchnię wyświetlacza od krawędzi do krawędzi. Jest nieco trudniejsze w instalacji niż typowe szkło ochronne (wymaga utwardzenia światłem UV). 

Inne ciekawe modele to szkła hartowane 9D, czyli o podwyższonej elastyczności. Są tarczą nie tylko przed zarysowaniem, ale i przed uszkodzeniem w razie upadku urządzenia. Wyróżnia je wysoka czułość, wysoka transmisja światła, oraz ochrona przed wodą, olejem, kurzem i odciskami palców.

Kiedy szkło ochronne do telefonu, a kiedy folia LCD?

Wielu naszych klientów zastanawia się, co wybrać: szkło ochronne na telefon, czy może folię LCD. Wiele zależy od indywidualnych potrzeb. W przypadku szybki hartowanej można spodziewać się najwyższej jakości i twardości. Za to folia jest laserowo dociętą pokrywą ekranu o mniejszym poziomie twardości, np. 3H. Spełnia funkcję zabezpieczającą przed powstawaniem rys. Przejmuje część energii w razie upadku, dzięki czemu minimalizuje ryzyko uszkodzenia. Ma bardzo cienką, transparentną warstwę.

Folia LCD pozwala na swobodne używanie smartfona, zachowując pełną widoczność wyświetlacza. Nie zakłóca dostępu do panelu dotykowego, nie zmniejsza jego czułości. To lżejsza i cieńsza forma ochrony niż szkło hartowane, które jest znacznie bardziej wytrzymałe. Osłona ze szkła hartowanego jest też łatwiejsza w montażu ze względu na większą grubość, trwałość i solidne wykonanie.

Szeroki wybór folii i szkieł hartowanych w naszej ofercie

Folie ochronne są wciąż dostępne na rynku, jednak większość użytkowników wybiera właśnie modele hartowane. To tworzywo jest na tyle wszechstronne, że stosuje się je również w formie szkła na aparat. Zapraszamy do zapoznania się z modelami dostępnymi w naszej ofercie. Znajdziesz tutaj nie tylko wysokiej jakości szkła ochronne do telefonu z różnych półek cenowych, ale też inne ciekawe gadżety. Polecamy zakup osłony wraz z dedykowanym, stylowym etui.