Katalog

Włączone filtry:
Kompatybilny model
Kolor

Szkła w ofercie sklepu Printy Cases to doskonały wybór
Szkło Iron Glass to jedno z najbardziej zaawansowanych technologicznie produktów służących do ochrony wyświetlacza w smartfonach. Bogate doświadczenie w branży GSM pozwoliło na wprowadzenie produktu, który tworzy ochronną powłokę dla płaskiej części wyświetlacza. Proces aplikacji szkła jest n...

Szkła w ofercie sklepu Printy Cases to doskonały wybór
Szkło Iron Glass to jedno z najbardziej zaawansowanych technologicznie produktów służących do ochrony wyświetlacza w smartfonach. Bogate doświadczenie w branży GSM pozwoliło na wprowadzenie produktu, który tworzy ochronną powłokę dla płaskiej części wyświetlacza. Proces aplikacji szkła jest niezwykle prosty, a samą instrukcję można obejrzeć na filmikach instrukatażowych na kanale You Tube. Proces ten pozwala na lepsze mocowanie szkła do powierzchni płaskiej ekranu, co wpływa na rewelacyjną czułość dotyku.

More

Szkło Hartowane 

554 produktów
Wyświetlane 1 - 18 z 554 produktów

Grubość szkła to zaledwie 0.3 mm, co w żaden sposób nie wpływa na właściwości produktu. Twardość powierzchni na poziomie 9H zadba o ochronę oraz zmniejszy ryzyko zarysowań np. w torebce od kluczy. Dodatkowo, pokryte jest powłoką oleofobową, która zmniejsza ilość odcisków palców i innych zanieczyszczeń.Należy jednak pamiętać, że nie zalecamy testowania wytrzymałości ochronnej telefonu przed upadkiem w zabezpieczeniu w postaci tylko szkła ochronnego.Szkło pokrywając tylko płaską część ekranu powoduje, że jest w pełni kompatybilne z wszystkimi pokrowcami takimi które zbyt mocno nachodzą na krawędzie ekranu dzięki czemu nie będą podważać krawędzi szkła.
Najważniejsze cechy produktu:
• Oryginalny produkt marki Iron Glass
• Dedykowane do Twojego modelu
• W 100% gładka powłoka
• Wysoka odporność na uszkodzenia i zarysowania
• Bezstratna czułość dotyku
• Szkło hartowane najwyżej jakości o podwyższonej twardości 9H
• Szkło gwarantuje dokładne odwzorowanie kolorów i wysoką przejrzystość.

Oryginalny design
Oryginalne wzory to coś co nas wyróżnia. Zestawienie kolorów, napisy oraz etui z unikatowymi motywami to cechy charakterystyczne kreacji w kolekcjach Printy Cases. Szeroki asortyment sprawia, że każdy znajdzie produkt dla siebie. Prowadzimy sprzedaż etui dedykowanych damskich, męskich i dziecięcych. Mamy specjalną linię produktów dla młodzieży a także modele kolorowe czy awangardowe. .
Szukasz etui, szkła hartowanego, które skutecznie ochroni Twój smartfon?
Zapoznaj się z naszą ofertą kolorowych kolekcji. Jest to specjalny rodzaj kolekcji dedykowany dla tych co nie lubią monotonii, a wręcz przeciwnie lubią się wyróżniać z tłumu. Idealnie sprawdzają się w każdym outficie.
Nasze produkty to także wysoka jakość. Świetna jakość, materiał, modne wzory i kolory oraz szeroki asortyment, to główne cechy, które wyróżniają nasze produkty na rynku.