Katalog

Włączone filtry:
Kompatybilny model
Kolor

Matowe etui do Twojego telefonu – szyk i elegancja

Współczesne telefonu towarzyszą nam niemal w każdym aspekcie naszego życia – sprawiają, że kontakt z bliskimi ludźmi jest łatwy jak nigdy dotąd, pozwalają na zabranie ulubionych książek i najpotrzebniejszych dokumentów w każde miejsce na świecie, umożliwiają wykonywanie pięknych zdjęć, które po...

Matowe etui do Twojego telefonu – szyk i elegancja

Współczesne telefonu towarzyszą nam niemal w każdym aspekcie naszego życia – sprawiają, że kontakt z bliskimi ludźmi jest łatwy jak nigdy dotąd, pozwalają na zabranie ulubionych książek i najpotrzebniejszych dokumentów w każde miejsce na świecie, umożliwiają wykonywanie pięknych zdjęć, które pozwalają utrwalić przyjemne chwile naszego życia, ułatwiają planowanie i organizowanie naszego czasu i umożliwiają rozrywkę. Z roku na rok telefony komórkowe stają się urządzeniami coraz bardziej innowacyjnymi, a producenci prześcigają się we wprowadzeniu do swoich modeli coraz to nowych funkcji. Już dzisiaj takie modele jak Samsung Galaxy S10, iPhone 11 Pro, czy Huawei Mate 20 są w stanie zastąpić nam nie tylko kalendarz i kalkulator, ale również komputer, aparat fotograficzny i kartę do płatności zbliżeniowych. Współczesne telefony są jednak bardzo podatne na uszkodzenia mechaniczne, dlatego warto zadbać o to, aby były odpowiednio zabezpieczone. Najlepszym sposobem na skuteczną ochronę telefonu przed różnego rodzaju uszkodzeniami mechanicznymi jest etui. Wiele osób sięga zwłaszcza po matowe etui FunnyCase, które pozwalają wyróżnić się ich użytkownikom w wielu aspektach. Matowe materiały nie bez powodu kojarzone są głównie z luksusem, prestiżem i elegancją. Proste, stonowane, matowe etui może niewątpliwie podkreślić wyjątkowość naszego telefonu i nadać mu bardziej formalny i uniwersalny design, bardziej odpowiedni na eleganckie przyjęcie i podczas prowadzenia rozmów biznesowych. Inne kolory matowych etui pozwalają natomiast wprowadzić do szarego, monotonnego życia, kolorowe akcenty, pozytywnie wpływające na samopoczucie użytkowników. Są one również świetnym sposobem na wyróżnienie się z tłumu, podkreślenie własnego charakteru i zwrócenie na siebie uwagi. Bez wątpienia jest to stylowy dodatek, który pozwala w prosty sposób wprowadzić do swojego życia wiele pozytywnych emocji i zdecydowanie odświeżyć design naszego urządzenia. Matowe etui są często wybierane również przez osoby wyznaczające trendy w kwestii designu współczesnych telefonów komórkowych.

More

Guma Smooth 

1385 produktów
Wyświetlane 1 - 18 z 1385 produktów

Matowe etui – skuteczna ochrona przed uszkodzeniami

Etui to akcesorium, które bez wątpienia powinno towarzyszyć każdemu telefonowi. W dzisiejszym świecie urządzenia mobilne są z nami niemal wszędzie, ułatwiają pracę, rozrywkę i kontakt z innymi ludźmi. Wiele nowych telefonów prezentuje się bardzo elegancko, jednak materiały wykorzystane w ich produkcji, szczególnie stosowane w większości najdroższych modeli błyszczące szkło, są bardzo kruche i mogą łatwo ulec szkodzeniu; stłuczeniu, zarysowaniu lub wyszczerbieniu. Chwila nieuwagi lub przypadkowe trącenie dłoni w której trzymamy telefon wystarczy, aby wielofunkcyjne urządzenie upadło na twarde podłoże i zostało poważnie uszkodzone. Taki wypadek może sprawić, że zostaniemy całkowicie pozbawieni możliwości korzystania z naszego urządzenia, co może znacząco utrudniać codzienną pracę. Bardzo źle na delikatne urządzenia elektroniczne, takie jak smartfony, może wpływać również noszenie ich w kieszeni lub w torebce, razem z drobnymi przedmiotami o ostrych krawędziach, takimi jak monety, klucze czy breloki. Takie sytuacje mogą sprawić, że obudowa i wyświetlacz telefonu pokryją się większymi i drobniejszymi rysami, które powodują, że telefon nie odbija tak elegancki promieni słonecznych, przez co urządzenie nie wygląda tak elegancko i trudniej sprzedać je później na rynku wtórnym. Naprawa flagowego urządzenia znanej firmy w profesjonalnym serwisie nie należy do tanich, dlatego warto  zabezpieczyć swój telefon, sięgając po eleganckie, matowe etui. Nie ingeruje ono mocno w prosty i elegancki design telefonu, ale pozwala skutecznie zabezpieczyć urządzenie przed skutkami ewentualnych upadków. Materiał, z którego zostało wykonane matowe etui FunnyCase, dobrze przylega do skóry dłoni, co dodatkowo minimalizuje ryzyko przypadkowego wysunięcia się telefonu z ręki. Krawędzie urządzenia to elementy, które są najbardziej narażone na uszkodzenia podczas upadku, dlatego w tego typu etui zostały one dodatkowo wzmocnione, przez co lepiej amortyzują siłę uderzenia przy nagłym kontakcie telefonu z podłożem.