ETUI CROSS GLAM NA TELEFON HUAWEI MATE 20 PRO BLACK

Nowy produkt

ETUI CROSS GLAM NA TELEFON HUAWEI MATE 20 PRO BLACK

ETUI W FORMIE CROSSBODY

Połączyliśmy klasyczny minimalizm z nowoczesnym stylem. Tak powstała obudowa CROSS GLAM, którą charakteryzuje niebanalny wygląd. Dodatkowo nasz najnowszy case posiada ciekawe funkcje, których brakuje standardowym futerałom. Najważniejszą z nich jest możliwość zawieszenia etui na szyi. Dzięki przymocowanemu sznurkowi telefon można nosić jak torebkę i mieć wolne ręce, wtedy kiedy tego potrzebujesz.

Doskonale wiemy, że dzisiejsze urządzenia cechują duże gabaryty. Są zdecydowanie większe niż telefony, które kupowaliśmy kilka lat temu. Większość użytkowników stawia właśnie na duży wyświetlacz, który daje lepsze wrażenia podczas grania czy oglądania tiktoków. Minusem dużych smartfonów jest natomiast fakt, że ciężko zmieścić je w kieszeni spodni. Dlatego też stworzyliśmy obudowę CROSS GLAM wykonaną w formie crossbody. Dzięki niej masz telefon zawsze przy sobie oraz wolne ręce. Sznurek jest regulowany, więc możesz swobodnie dopasować jego długość do własnych potrzeb.

POKROWIEC ZE SZNURKIEM OD FUNNYCASE

Etui CROSS GLAM, wykonane zostało z najlepszych materiałów. Dokładniej powstało przy użyciu gumowego etui, które pokryte zostało szkłem hartowanym. Do niego przy pomocy specjalnych wkrętów zamontowaliśmy zaczepy, w które wpleciony został mocny sznurek. Całość wykończona została metalowymi elementami. Tak wykonana obudowa świetnie pasuje do ciekawych i niebanalnych outfitów.

Dodatkowo musimy wspomnieć, że futerał doskonale zabezpiecza urządzenie przed uszkodzeniami. Jest kompatybilny z telefonem HUAWEI MATE 20 PRO , co za tym idzie, idealnie przylega do wszystkich zaokrągleń. Posiada również wszystkie niezbędna wycięcia. Między innymi na aparat, wejście ładowania, głośniki czy lampę błyskową.

    SZCZEGÓŁOWA SPECYFIKACJA OBUDOWY CROSS GLAM:
  • Kompatybilność: Obudowa wykonana została do modelu HUAWEI MATE 20 PRO
  • Materiał: TPU + szkło
  • Idealnie dopasowane wycięcia: swobodny dostęp do wszystkich złączy, aparatów oraz głośników
  • Forma: crossbody


40,00 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną ceną:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Materiał Tworzywo sztuczne
Kompatybilny model HUAWEI MATE 20 PRO
Funkcje Pochłanianie wstrząsów
Typ Plecki
Kolor Black
Połączyliśmy klasyczny minimalizm z nowoczesnym stylem. Tak powstała obudowa CROSS GLAM, którą charakteryzuje niebanalny wygląd.

 


Kurier:

DPD

Płatność na konto:

(2 dni robocze)

        

15.99 PLN

inpost

Płatność na konto:

(2 dni robocze)

Płatność za pobraniem:     

(2 dni robocze)        

15.99 PLN

16.99 PLN

POCZTEX

Płatność na konto:

(3 dni robocze)

Płatność za pobraniem: 

(3 dni robocze)            

14.99 PLN

16.99 PLN

  

Paczkomat:

inpost

Płatność na konto:   

(2-3 dni robocze)

11.99 PLN

  


List polecony ekonomiczny:

poczta polska

Płatność na konto:   

(4 dni robocze)

6.99 PLN