Katalog

Włączone filtry:
Kategorie
Kompatybilny model
Kolor

Aby odpowiednio zadbać o wyświetlacz swojego smartfona, należy zaopatrzyć się w dedykowane szkło hartowane. Takie zabezpieczenie chroni ekran przed zarysowaniem, wodą, a nawet pęknięciem. W asortymencie sklepu internetowego FunnyCase.pl znajdziesz szeroki wybór asortymentu, między innymi szkła o twardości 9h marki iRon Glass, doskonałe szkła 9D ...

Aby odpowiednio zadbać o wyświetlacz swojego smartfona, należy zaopatrzyć się w dedykowane szkło hartowane. Takie zabezpieczenie chroni ekran przed zarysowaniem, wodą, a nawet pęknięciem. W asortymencie sklepu internetowego FunnyCase.pl znajdziesz szeroki wybór asortymentu, między innymi szkła o twardości 9h marki iRon Glass, doskonałe szkła 9D i 5D. Nie zabrakło takżę różnego rodzaju foli ochronnych oraz szkieł hartowanych na obiektyw smartfona. Każde szkiełko zostało dedykowane do konkretnego modelu telefonu, więc nie musisz obawiać się, że nie będzie ono odpowiednio dopasowane do Twojego urządzenia. W asortymencie sklepu znajdziesz produkty dopasowane do modeli najpopularniejszych marek, takich jak Apple, Samsung, Huawei, Xiaomi, ale także dedykowane do telefonów mniej popularnych producentów tj. OPPO, HTC, Nokia czy Motorola. Sprawdź całą ofertę i wybierz produkty, które odpowiadają Twoim potrzebom.

More

Szkła ochronne na ekran 

675 produktów
Wyświetlane 1 - 18 z 675 produktów

Zalety szkła hartowanego na telefon

Dedykowane szkło hartowane to naprawdę mądry wybór. Wystarczy spojrzeć na pokryte pajęczyną pęknięć, wyświetlacze osób które nie posiadają szkiełka. Nikt z nas nie chce, aby to spotkało nas i nasze urządzenie warte nawet kilka tysięcy złotych. Dlatego warto kupić szkło hartowane, które zabezpieczy nasz smartfon między innymi przed pęknięciem. Ale to nie wszystko, szkła oferowane przez sklep FunnyCase.pl posiadają wszelkie niezbędne wycięcia, dzięki którym możesz bezproblemowo korzystać z wszystkich funkcji urządzenia tz. szkło nie koliduje z czytnikiem linii papilarnych, aparatem czy głośnikiem. Dodatkowo produkt nie zbiera odcisków palców, co jest bardzo korzystne zwłaszcza w upalne dni. 

Cechy charakterystyczne szkła hartowanego iRonGlass

Produkt jest ultracienki i w 100% przejrzysty dzięki czemu nie pogrubia telefonu i nie zaburza odwzorowania kolorów oraz kształtów. Dzięki zastosowanej technologii Anti-Bubble montaż szkła jest niezwykle prosty i wolny od pęcherzyków powietrza, które często pojawiają się pod szkłem. Przez swoją twardość 9h szkło iRon Glass jest odporne na zarysowania ostrymi przedmiotami, więc swobodnie możesz nosić swój smartfon w torebce razem z kluczami czy monetami.  Szkło hartowane posiada powłokę oleofobową, dzięki której nie zbiera odcisków palców i łatwo jest je utrzymać w czystości. Warto więc zaopatrzyć swoje urządzenie w dedykowane szkło lub folię ochronną, ponieważ w łatwy i stosunkowo niedrogi sposób możesz uchronić się przed kosztownym wydatkiem, jakim jest wymiana ekranu smartfona.