Etui Anti-Shock zostało wykonane z wysokiej jakości elastycznego, przezroczystego tworzywa. Jego wewnętrzną część pokrywają dodatkowo niewielkie wypustki, które zapobiegają przywieraniu telefonu do etui, dzięki czemu nie ma zagrożenia przegrzania się urządzenia. Materiał, z którego etui Anti-Shock zostało wykonane dobrze przylega do skóry dłoni,...

Etui Anti-Shock zostało wykonane z wysokiej jakości elastycznego, przezroczystego tworzywa. Jego wewnętrzną część pokrywają dodatkowo niewielkie wypustki, które zapobiegają przywieraniu telefonu do etui, dzięki czemu nie ma zagrożenia przegrzania się urządzenia. Materiał, z którego etui Anti-Shock zostało wykonane dobrze przylega do skóry dłoni, co dodatkowo minimalizuje ryzyko przypadkowego upuszczenia telefonu. Rogi urządzenia to elementy, które są najbardziej narażone na uszkodzenia podczas upadku, dlatego w etui Anti-Shock zostały one dodatkowo wzmocnione. Dzięki temu lepiej amortyzują siłę uderzenia przy nagłym kontakcie telefonu z podłożem. Etui jest przy tym całkowicie przezroczyste, dzięki czemu zupełnie nie ingeruje w wyjątkowy design urządzenia. Z wyjątkiem rogów, etui nie jest także przesadnie grube, przez co nie powiększa znacznie wymiarów całego urządzenia.

More

Anti-Shock 

163 produktów
Wyświetlane 1 - 18 z 163 produktów

Etui to akcesorium, które bez wątpienia powinno towarzyszyć każdemu telefonowi. W dzisiejszym świecie urządzenia mobilne towarzyszą nam niemal wszędzie, ułatwiając pracę, rozrywkę i kontakt z innymi ludźmi. Wiele nowych telefonów prezentuje się bardzo elegancko, jednak materiały wykorzystane w ich produkcji są bardzo kruche i mogą łatwo ulec szkodzeniu, na przykład w skutek upuszczenia. Warto więc zabezpieczyć telefon, na przykład sięgając po etui Anti-Shock. Nie ingeruje ono mocno w design telefonu, ale pozwala skutecznie zabezpieczyć urządzenie przed skutkami ewentualnych upadków.