Szkło hartowane to niezwykle przydatny dodatek dla telefonów Oppo, który zapewnia ochronę ekranu przed zarysowaniami, uderzeniami i innymi uszkodzeniami mechanicznymi.

Szkło hartowane OPPO 

26 produktów
Wyświetlane 1 - 18 z 26 produktów

To wyjątkowe szkło zostało specjalnie zaprojektowane i wyprodukowane, aby zapewnić doskonałą trwałość i wytrzymałość, dzięki czemu możesz być spokojny o bezpieczeństwo swojego ekranu. Jest wykonane z wysokiej jakości hartowanego szkła o dużej twardości, które skutecznie chroni przed zarysowaniami spowodowanymi przez klucze, monety czy inne ostrze przedmioty znajdujące się w Twojej kieszeni.

Szkło hartowane jest również wysoce odporne na uderzenia. Dzięki swojej konstrukcji absorbuje siłę uderzenia, minimalizując ryzyko pęknięcia lub uszkodzenia ekranu Twojego telefonu Oppo. To oznacza, że nawet w przypadku przypadkowego upadku telefonu, szkło hartowane skutecznie chroni przed większymi uszkodzeniami, które mogłyby prowadzić do kosztownej naprawy lub wymiany ekranu.

Ponadto szkło hartowane jest zaprojektowane tak, aby zapewnić doskonałą przejrzystość i czułość dotykową. Nie wpływa na jakość obrazu ani nie utrudnia korzystania z ekranu dotykowego. Szkło posiada również powłokę oleofobową, która zapobiega pozostawianiu odcisków palców, śladów tłuszczu i innych zabrudzeń na powierzchni ekranu, dzięki czemu możesz cieszyć się czystym i przejrzystym wyglądem swojego telefonu Oppo.

Montaż szkła hartowanego na telefonie Oppo jest prosty i intuicyjny. W zestawie znajdziesz wszystkie niezbędne akcesoria i instrukcje, które pomogą Ci w bezproblemowej aplikacji szkła na ekran. Po zamontowaniu szkła hartowanego nadal będziesz mógł swobodnie korzystać z ekranu dotykowego, bez żadnych przeszkód.

Ochrona, której możesz zaufać- szkło hartowane na telefony Oppo

Szkło hartowane na telefony jest wykonane ze specjalnego rodzaju szkła, które zostało poddane procesowi hartowania, aby zwiększyć jego wytrzymałość i odporność na uszkodzenia. Proces ten polega na poddaniu szkła intensywnemu ogrzewaniu, a następnie nagłemu schłodzeniu, co powoduje wzrost jego wytrzymałości mechanicznej.

Typowe szkło hartowane składa się z kilku warstw, które zapewniają różne właściwości i funkcje.

To pierwsza warstwa, która ma za zadanie chronić ekran telefonu przed zarysowaniami, odciskami palców i innymi zabrudzeniami. Zazwyczaj jest to warstwa oleofobowa, która odrzuca tłuszcz i ułatwia czyszczenie ekranu.

Główna warstwa szkła hartowanego jest odporna na uderzenia i zarysowania. Jest ona znacznie twardsza od zwykłego szkła używanego w tradycyjnych ekranach telefonów. Dzięki temu chroni ekran przed uszkodzeniami spowodowanymi przez ostre przedmioty.

Warstwa kleju ma za zadanie przytwierdzić szkło hartowane do ekranu telefonu. Jest to zazwyczaj warstwa kleju silikonowego, który utrzymuje szkło na miejscu, jednocześnie zapewniając odpowiednią przejrzystość i czułość dotykową.

Niektóre szkła hartowane posiadają również specjalną warstwę antyodblaskową, która zmniejsza odbicia światła i poprawia widoczność ekranu w jasnym otoczeniu.

Szkło hartowane jest starannie zaprojektowane, aby idealnie pasować do wymiarów i kształtu ekranu danego modelu telefonu Oppo. Może mieć wycięcia na głośniki, aparaty czy czujniki, aby nie zakłócać funkcjonalności urządzenia.

Zabezpiecz swój ekran z szkłem hartowanym- minimalizuj ryzyko uszkodzeń

Warto chronić ekran telefonu za pomocą szkła hartowanego z kilku powodów. Przede wszystkim, ekran jest jednym z najbardziej podatnych na uszkodzenia elementów naszych smartfonów. Codzienne użytkowanie naraża go na ryzyko zarysowań, pęknięć i uszkodzeń mechanicznych, które mogą wpływać na wygląd i funkcjonalność urządzenia. Szkło hartowane stanowi skuteczną barierę ochronną, która minimalizuje te ryzyka.

Szkło hartowane jest znacznie bardziej odporne na zarysowania niż standardowe szkło ekranowe. Dzięki zastosowaniu specjalnej technologii hartowania szkło staje się znacznie twardsze i bardziej wytrzymałe. Może skutecznie chronić ekran przed zarysowaniami spowodowanymi przez klucze, monety, piasku czy inne ostrze przedmioty, które mogą znajdować się w naszych kieszeniach lub torbach.

Dodatkowo szkło hartowane jest również skonstruowane w taki sposób, aby absorbować siłę uderzenia. Jeśli telefon zostanie upuszczony lub uderzony, szkło hartowane rozprasza energię kinetyczną, minimalizując ryzyko pęknięcia lub uszkodzenia ekranu. Dzięki temu możemy czuć się pewniej, wiedząc, że nasz ekran jest lepiej chroniony.

Korzystanie ze szkła hartowanego nie wpływa negatywnie na jakość obrazu lub funkcjonalność ekranu. Szkło jest przystosowane do pełnej czułości dotykowej, co oznacza, że możemy nadal swobodnie korzystać z naszego telefonu, dotykając ekranu bez przeszkód. Ponadto szkło hartowane może być również wyposażone w dodatkowe funkcje, takie jak warstwa antyodblaskowa, która poprawia widoczność w jasnym świetle.

W przypadku uszkodzenia szkła hartowanego zazwyczaj pęka ono na powierzchni, pozostawiając sam ekran nienaruszony. Oznacza to, że w razie potrzeby można wymienić tylko szkło hartowane, co jest znacznie tańszą opcją niż naprawa lub wymiana całego ekranu.

Szkło hartowane na telefonie to inwestycja w ochronę naszego ekranu. Zapewnia ono ochronę przed zarysowaniami, pęknięciami i uszkodzeniami mechanicznymi, co zwiększa trwałość i wytrzymałość naszego smartfona. Dzięki szkłu hartowanemu możemy cieszyć się spokojem i pewnością, że nasz ekran jest lepiej chroniony, zachowując jednocześnie pełną funkcjonalność i jakość obrazu.