Etui z tej kategorii charakteryzuje się najwyższą jakością oraz perfekcyjnym wykonaniem. Case powstał z materiału TPU, jest transparentny i nieco grubszy od zwykłego etui CLEAR. Został stworzony specjalnie dla tych osób, które preferują przezroczyste obudowy, chroniące telefon przed różnego rodzaju uszkodzeniami. CLEAR CASE o grubości 2mm z pewn...

Etui z tej kategorii charakteryzuje się najwyższą jakością oraz perfekcyjnym wykonaniem. Case powstał z materiału TPU, jest transparentny i nieco grubszy od zwykłego etui CLEAR. Został stworzony specjalnie dla tych osób, które preferują przezroczyste obudowy, chroniące telefon przed różnego rodzaju uszkodzeniami. CLEAR CASE o grubości 2mm z pewnością zabezpieczy Twój smartfon, nawet w bardzo ekstremalnych warunkach.

More

Etui Clear 2mm 

258 produktów
Wyświetlane 1 - 18 z 258 produktów

Przezroczyste etui - doskonała ochrona smartfona!

Minimalistyczna ochrona telefonu, której nie widać! 

Wybrałeś telefon ze względu na kolor jego obudowy? Niebieski, czerwony, różowy, a może ombre? Szkoda by było zasłaniać tak nowoczesny design pokrowcem. Dlatego w takim wypadku warto wybrać case transparentny, który będzie praktycznie niewidoczny. Etui CLEAR 2 mm to doskonałe rozwiązanie także dla tych, którzy preferują nieco grubsze obudowy, zapewniające doskonałą ochronę. Każdy case jest dedykowany do konkretnego modeli telefonu, co pozwala uniknąć jakimś uszkodzeniom spowodowanym przez złe dopasowanie. 

Pokrowiec jest wykonany z tworzywa o wysokiej odporności na odkształcenia i pęknięcia. Posiada wszelkie niezbędne wycięcia na złącza i porty, co pozwala na korzystanie telefonu bez konieczności wyjmowania go z etui.  Jest niezwykle praktyczne i łatwe do utrzymania w czystości. Wystarczy systematycznie przecierać je wodą z mydłem.