Przedstawiamy szkło hartowane dedykowane dla telefonów Samsung, które zapewni Twojemu urządzeniu niezwykłą ochronę. Wykonane z najwyższej jakości materiałów, nasze szkło hartowane gwarantuje niezrównaną trwałość i ochronę przed uszkodzeniami.

Szkło hartowane Samsung 

130 produktów
Wyświetlane 1 - 18 z 130 produktów

Nasz produkt został specjalnie zaprojektowany, aby idealnie pasować do ekranów telefonów Samsung, gwarantując doskonałą czystość obrazu oraz pełną responsywność dotykową. Szkło optycznie przezroczyste, o grubości dopasowanej do najnowszych modeli smartfonów Samsung, nie wpływa na jakość wyświetlanego obrazu, zapewniając nieskazitelny kontrast i kolorystykę.

Nasze szkło hartowane posiada twardość na poziomie 9H, co oznacza, że jest niezwykle odporne na zarysowania, uderzenia i stłuczenia. Dzięki temu Twoje urządzenie pozostaje chronione przed codziennymi ryzykami, takimi jak upuszczenie na twardą powierzchnię, kontakt z kluczami czy drobnymi przedmiotami w kieszeni.

Montaż szkła hartowanego jest niezwykle prosty i bezproblemowy. Dostarczamy je w komplecie z instrukcją oraz wszystkimi niezbędnymi akcesoriami, takimi jak ściereczki czyszczące, abyś mógł w łatwy sposób zaaplikować je na swój telefon.

Warto również podkreślić, że nasze szkło hartowane jest odporne na plamy i odciski palców. Dzięki specjalnej powłoce hydrofobowej nie gromadzi się na nim brud ani tłuste ślady, co pozwala zachować czystość i klarowność ekranu przez długi czas.

Nie ryzykuj uszkodzenia ekranu swojego telefonu Samsung. Wybierz nasze szkło hartowane i ciesz się bezpieczeństwem oraz nieskazitelną jakością wyświetlanego obrazu. Ochrona Twojego urządzenia nigdy nie była bardziej skuteczna i elegancka!

Szkło hartowane- dodatkowa warstwa ochrony przed uszkodzeniami mechanicznymi

Warto chronić ekran swojego telefonu szkłem hartowanym z kilku istotnych powodów. Po pierwsze, szkło hartowane zapewnia dodatkową warstwę ochrony przed uszkodzeniami mechanicznymi. Ekrany telefonów są narażone na liczne niebezpieczeństwa, takie jak zarysowania, uderzenia czy stłuczenia. Szkło hartowane o twardości 9H jest niezwykle wytrzymałe i odporne na te czynniki, co pozwala zachować ekran w doskonałym stanie przez dłuższy czas.

Kolejnym ważnym aspektem jest łatwość montażu szkła hartowanego. Wiele modeli jest dostarczanych w komplecie z instrukcją i akcesoriami, które umożliwiają łatwy i bezproblemowy montaż na ekranie telefonu. Nie trzeba być ekspertem, aby umieścić je precyzyjnie na ekranie, co przyspiesza i ułatwia proces.

Szkło hartowane nie tylko chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniami mechanicznymi, ale także utrzymuje ekran czystym i wolnym od plam oraz odcisków palców. Dzięki specjalnej powłoce hydrofobowej szkło odpycha brud i tłuste ślady, co ułatwia utrzymanie ekranu w nieskazitelnym stanie. Można cieszyć się jasnym i klarownym obrazem bez nieestetycznych zabrudzeń.

Warto również wspomnieć o zachowaniu pełnej responsywności dotykowej po zamontowaniu szkła hartowanego. Dzięki precyzyjnemu projektowi i wysokiej jakości materiałom, szkło hartowane nie wpływa negatywnie na funkcjonalność ekranu. Dotyk jest nadal szybki, płynny i precyzyjny, co zapewnia wygodne korzystanie z urządzenia.

Należy również pamiętać, że koszt wymiany ekranu w przypadku uszkodzenia może być znaczny. Szkło hartowane stanowi tańszą alternatywę i skutecznie chroni ekran przed uszkodzeniami. Inwestycja w ochronę szkłem hartowanym może zaoszczędzić nam wiele pieniędzy i kłopotów w przypadku niefortunnych zdarzeń.

Trwałe i funkcjonalne szkło hartowane na telefony Samsung

Szkło hartowane na telefon składa się z kilku warstw, które zapewniają mu wyjątkową trwałość i ochronę. Na samym początku mamy warstwę bazową, wykonaną z wysokiej jakości szkła, która stanowi główną strukturę szkła hartowanego.

Następnie, na tej bazowej warstwie znajduje się warstwa wzmacniająca, która nadaje szkłu jego wyjątkową twardość i odporność na uszkodzenia. Ta warstwa jest najważniejsza w kontekście ochrony przed zarysowaniami, uderzeniami i stłuczeniami. Zazwyczaj ma ona twardość 9H, co oznacza, że jest znacznie trwalsza od standardowego szkła używanego w ekranach telefonów.

Kolejną istotną warstwą jest powłoka oleofobowa, znajdująca się na zewnętrznej stronie szkła. Jest to specjalna powłoka, która odpowiada za ochronę przed plamami, odciskami palców i zanieczyszczeniami. Dzięki tej powłoce szkło hartowane pozostaje czyste i łatwe do utrzymania w nieskazitelnym stanie.

W przypadku niektórych modeli szkła hartowanego można znaleźć także dodatkowe warstwy, takie jak warstwa antyrefleksyjna, mająca na celu zmniejszenie odblasków i poprawę widoczności ekranu w jasnym świetle.

Wszystkie te warstwy są starannie sklejone razem, tworząc jednolitą i trwałą strukturę szkła hartowanego. Dzięki temu szkło hartowane zapewnia skuteczną ochronę ekranu telefonu przed uszkodzeniami, nie wpływając jednocześnie negatywnie na jakość wyświetlanego obrazu i responsywność dotykową.

Budowa szkła hartowanego jest więc dobrze przemyślana, aby zapewnić maksymalną ochronę dla ekranu telefonu i jednocześnie zachować jego pełną funkcjonalność oraz estetykę.