Szklane etui FunnyCase – wyróżnij się z tłumu!

W dzisiejszym świecie wiele osób nie wyobraża sobie życie bez nowoczesnego telefonu komórkowego. Pozwala on usprawnić wiele zadań, lepiej zaplanować własny czas, w łatwy sposób skontaktować się z bliskimi i współpracownikami i umożliwić pracę podczas podróży. Często jest również wykorzystywany podc...

Szklane etui FunnyCase – wyróżnij się z tłumu!

W dzisiejszym świecie wiele osób nie wyobraża sobie życie bez nowoczesnego telefonu komórkowego. Pozwala on usprawnić wiele zadań, lepiej zaplanować własny czas, w łatwy sposób skontaktować się z bliskimi i współpracownikami i umożliwić pracę podczas podróży. Często jest również wykorzystywany podczas relaksu – wiele osób gra na smartfonach w różnorodne gry, oraz ogląda na wyświetlaczach mobilnych urządzeń różnorodne filmy i seriale. Niestety nowoczesne telefony, pełne nowych technologii i ułatwiających pracę funkcji, są również bardzo delikatne i podatne na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Z tego powodu etui staje się obecnie niezbędnym akcesorium do każdego telefonu komórkowego. Nie tylko pozwala ono uchronić telefon przed uszkodzeniami mechanicznymi, takimi jak zarysowania i stłuczenia, ale wiele z nich pozwala również podkreślić wyjątkowy styl właściciela. Często sprawiają one, że telefon wygląda bardziej elegancko i lepiej leży w dłoni. Ważne jest również to, aby telefon nie utrudniał pracy z urządzeniem. Wszystkie te role doskonale spełnia szklane etui FunnyCase. Produkt ten przygotowano przede wszystkim z myślą o osobach, które cenią szyk i elegancję. Tylną część etui pokrywa tworzywo, które na jest wizualnie bardzo podobne do szkła, jednak elastyczne i znacznie bardziej od niego wytrzymałe. Sprawia to, że telefon może stać się bardziej prestiżowy i jednocześnie odporny na uszkodzenia. Elegancki, błyszczący materiał, który posiada wyjątkową teksturę, w niespotykany sposób załamuje promienie słoneczne, co dodatkowo pozwala wyróżnić się z tłumu. Ciekawe wzory umieszczone pod tą powierzchnią dodają natomiast telefonowi wiele uroku i pozwalają pokreślić nasz wyjątkowy charakter. Dodatkowo etui zapewnia pewniejszy chwyt telefonu, dzięki czemu nie jest on podatny na wysuwanie się z dłoni. Nie bez powodu szklane etui są bardzo często wybierane przez osoby związane ze światem mody i sztuki. Jedno spojrzenie na szklane etui FunnyCase sprawi, że zapragniesz mieć je przy sobie na zawsze.

More

Black Case 

333 produktów
Wyświetlane 1 - 18 z 333 produktów

Szklane etui – idealne rozwiązanie dla ochrony telefonu

Etui to akcesorium, które bez wątpienia powinno towarzyszyć każdemu telefonowi. Wiele nowych telefonów prezentuje się bardzo elegancko, jednak materiały wykorzystane w ich produkcji, szczególnie stosowane w większości najdroższych modeli błyszczące szkło, są bardzo kruche i mogą łatwo ulec szkodzeniu; stłuczeniu, zarysowaniu lub wyszczerbieniu. Chwila nieuwagi lub seria nieszczęśliwych zbiegów okoliczności wystarczy, aby wielofunkcyjne, naszpikowane nowoczesnymi rozwiązaniami urządzenie upadło na twarde podłoże i zostało poważnie uszkodzone. Taki wypadek może sprawić, że zostaniemy całkowicie pozbawieni możliwości korzystania z naszego urządzenia, co może znacząco utrudniać codzienną pracę. Bardzo źle na delikatne urządzenia elektroniczne, takie jak smartfony, może wpływać również noszenie ich w kieszeni lub w torebce, razem z drobnymi przedmiotami o ostrych krawędziach, takimi jak monety, klucze czy breloki. Takie traktowanie może sprawić, że obudowa i wyświetlacz telefonu pokryją się większymi i drobniejszymi rysami, przez które urządzenie nie wygląda tak elegancko i traci swój urok. Wymiana wyświetlacza, lub tylnego panelu flagowego urządzenia znanej firmy w profesjonalnym serwisie nie należy do tanich, dlatego warto  zabezpieczyć swój telefon, sięgając po odpowiednie etui.  Idealnie w tym celu sprawdzi się szklane etui FunnyCase, które pozwala skutecznie zabezpieczyć urządzenie przed skutkami ewentualnych upadków. Akcesorium jest  wykonane z najwyższej jakości materiałówktóre, dobrze przylegają do skóry dłoni, co dodatkowo minimalizuje ryzyko przypadkowego wysunięcia się telefonu z ręki. Krawędzie urządzenia to elementy, które są najbardziej narażone na uszkodzenia podczas upadku, dlatego w tego typu etui zostały one dodatkowo wzmocnione, przez co jeszcze lepiej amortyzują siłę uderzenia i chronią telefon. Szklane etui FunnyCase to produkt, który powinny wziąć pod uwagę osoby, którym zależy na tym, aby etui chroniące ich telefon wyglądało modnie i dobrze spełniało swoje zadanie.